top of page

Uzmanlarımız

IMG_6888.JPG

Seçkin Uğurcan

Psikolog

Avrupa Akredite EMDR Terapisti

Yetişkin Danışmanlığı

Eğitimini Bahçeşehir ve Ege

Üniv. 'lerinde tamamlamıştır.

IMG_6835.JPG

Tutku Uyarağalar

Klinik Psikolog

Avrupa Akredite Emdr Terapisti 

Yetişkin Danışmanı

Eğitimini Bilkent ve Bahçeşehir

Üniv.'lerinde tamamlamıştır. 

12c0b77a-762f-42c5-ab53-93a1d52aaed9.jpg

Bilge Kıvrak

Klinik Psikolog

Ergen ve Yetişkin Danışmanı

Eğitimini Yaşar ve London South

Park Üniv.'lerinde tamamlamıştır. 

FullSizeRender.jpg

Bengü Aydınalp

Uzman Psk. Dan. / Aile Danışmanı

Avrupa Akredite EMDR Terapisti

Yetişkin Danışmanı / Çift ve Aile Dan.

Eğitimini Boğaziçi ve Ege

Üniv.'lerinde tamamlamıştır. 

IMG_6960 2.JPG

Fulya Güloğlu

Uzman Psikolog

Psikodramatist /EMDR uygulayıcısı

Çocuk ve Ergen Danışmanı

Eğitimini Ege ve Dokuz Eylül

Üniv.'lerinde tamamlamıştır.

IMG_5236.jpg

Merve Akça

Uzman Psikolog

Ergen ve Yetişkin Danışmanı

Eğitimini Ege Üniversitesi'nde 

tamamlamıştır. 

seçkin cv
IMG_6888.JPG

Seçkin Uğurcan 

Ünvanı: Psikolog/ Avrupa Akredite Emdr Terapisti

Eğitim: Bahçeşehir Üni. (Lisans) /Ege Üni. Yüksek Lisans /Tez Süreci

Terapi Eğitimleri: Emdr, Nöropedagoji

Uzmanlık Alanı: Yetişkin Danışmanlığı 

Çalışma Alanlarından Bazıları: Kaygı ve Korkular (sınav kaygısı, sosyal kaygı, gelecek kaygısı vb.), Depresyon,  Özgüven Problemleri, Duygusal Zorluklar (duygu ifade etme ve düzenlemede zorlanma), Öfke Kontrolü, İlişkisel Zorluklar (aile içi ilişkiler, romantik ilişkiler), Yaşamsal Değişimler, Travmatik Deneyimler

Profesyonel Geçmişi

      Psikolog Seçkin Uğurcan 2008 yılında %100 devlet bursu alarak Bahçeşehir Üniversitesi'nde başladığı Psikoloji Lisans eğitimini, 2015 yılında tamamlamıştır. Lisans eğitiminde Reklamcılık ile Çift Anadal, Stratejik Halkla İlişkiler Yönetimi Programı ile de yandal yapmıştır.

Lisans eğitimi sürecinde;

       2011 - 2012 eğitim-öğretim yılı güz döneminde Belçika'da Antwerp Üniversitesi'nde,

       2012 yılının Temmuz-Eylül ayları arasında Güney Kore'de Kyunsung Üniversitesi'nde eğitim almıştır.

      2013 - 2014 eğitim-öğretim döneminde, İspanya/Barselona şehrine %100 devlet bursu desteği ile giderek, Scubacrowd şirketinde iletişim alanında staj yapmıştır. 2015 yılında ABD üniversitelerinden San Diego State Üniversitesi'nde ilgili alanlarda eğitimlerini tamamlamıştır.

       Yüksek Lisans eğitimini Ege Üniversitesi Madde Bağımlılığı Toksikoloji ve İlaç Bilimleri Enstitüsü’nde Madde Bağımlılığı Bölümü’nde yapmaktadır ve tez sürecindedir.

       Seçkin Uğurcan, ileri düzeyde İngilizce dil becerisine sahiptir. Ayrıca, akademik çalışmalarına da devam eden Psk. Seçkin Uğurcan'ın Uluslararası Düzeyde Hakemli Dergi tarafından yayımlanan bir makalesi bulunmaktadır, bu makalenin başlığı ‘’Nomofobinin (Telefonsuz Kalmaktan / Olmaktan Korkma) üniversiteye adaptasyon ile yordayıcı etkisinde, bilinçli farkındalık değişkeninin aracı etkisi’’dir.

       2017’den beri aktif bir şekilde psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. EMDR Terapisi ve Nöropedagoji alanında özel ihtisas yapmıştır. 2020 yılından bu yana Avrupa Akredite EMDR Terapisti olarak çalışmaktadır.

      Avrupa Akredite EMDR Terapisti olarak Seçkin Uğurcan, Türkiye'de düzenlenen ilk ulusal EMDR kongresinde, Türkiye EMDR Derneği Başkanı ve ilk EMDR Terapisi Eğitmeni olan Uzm. Klinik Psikolog Emre Konuk ile, EMDR'da Yeni Bir Teknik: Flash isimli workshop'u beraber düzenlemiştir. 

     2023 yılı 2. EMDR Ulusal Kongresi’nde ise Bölünmüş Zihinle Çalışmak isimli panelde moderatör, Travma ile Büyümek: LGBTİQ+ Birey Olmak isimli panelde ise konuşmacı görevlerini üstlenmiştir.

    Psikolog Seçkin Uğurcan, EMDR Travma İyileştirme Grubu’nda komite üyeliği görevi ve sosyal medya sorumlusu görevlerini aktif olarak sürdürmektedir.

     Psikolog Seçkin Uğurcan, yetişkinlerde; kaygı bozuklukları, obsesif-kompulsif bozuklukları, bağımlılıklar, ilişki-bağlanma problemleri, erteleme, aksiyon alamama, sosyal fobi gibi geniş bir yelpazede yer alan psikolojik zorlantılarla çalışabilmektedir.

bengü cv
FullSizeRender.jpg

Bengü Aydınalp

Ünvanı: Uzman Psikolojik Danışman/ Avrupa Akredite Emdr Terapisti

Eğitim: Boğaziçi Üni. (Lisans) /Ege Üni. (Yüksek Lisans)

Terapi Eğitimleri: Emdr, Nöropedagoji, Stratejik Çift/Aile Terapisi

Uzmanlık Alanı: Yetişkin Danışmanlığı ve Çift Aile Danışmanlığı

Çalışma Alanlarından Bazıları: Depresyon,  Özgüven Problemleri, Duygusal Zorluklar (duygu ifade etme ve düzenlemede zorlanma), Öfke Kontrolü, Anksiyete, Panik Atak, İlişkisel Zorluklar (aile içi ilişkiler, romantik ilişkiler), Yaşamsal Değişimler, Travmatik Deneyimler

Profesyonel Geçmişi

     Alanında 13 yıl deneyimli olan Bengü Aydınalp lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi'nde 2010 yılında ve yüksek lisans eğitimini Ege Üniveritesi Psikoloji Ana Bilim Dalı Aile Danışmanlığı bölümünde tamamlamıştır. Alanda farklı kuramlara ve uygulamalara dair eğitimler almıştır. Sanat Terapisi, Çözüm Odaklı Kısa Süreli Terapi eğitimlerinin ardından, Yunanistan Psikologlar Derneği'nden Biyofizyoloji eğitimlerini tamamlamıştır.

    Emdr Terapisi eğitimlerinin her iki düzeyini de Davranış Bilimleri Ensititüsü'nden almış olup, gerekli kriteleri tamamlayarak Emdr Avrupa Onaylı Terapisti ünvanını almaya hak kazanmıştır. Nöropedagoji alanındaki eğitimlerini ise, Haldem Enstitüsü'nden almıştır. Klinik çalışmalarında ağırlıklı olarak Emdr Terapisi ve Nöropedagoji yaklaşımlarını kullanmaktadır. Bunların dışında Mindfulness eğitimlerini Central Florida Üniversitesi'nde tamamlamıştır. 

   Ayrıca İskender Savaşır ile 3 yıl boyunca dinamik terapi, analitik rüya yorumlama gruplarında çalışmış, yine İskender Savaşır'a ebeveynlik grubunda yardımcı terapist olarak eşlik etmiştir. 

Yüksek lisans eğitimini de Aile Danışmanlığı alanında tamamlamış olan Bengü Aydınalp, çift ve ailelerle çalışmalarında Stratejik Terapi, sistemik terapi ve kısa süreli çözüm odaklı terapi yönelimlerini kullanmaktadır. Kullandığı tüm terapi yönelimlerinin eğitimlerini ülkemizde akredite olmuş olan yetkili kurumlardan almıştır. 

   Alanda ilk çalışmalarına köklü eğitim kurumlarında psikolojik danışman olarak başlayan Bengü Aydınalp, terapi eğitimlerini tamamladıktan sonra psikolojik danışma merkezlerinde danışan görmeye başlamıştır. 4 yıldır ortağı olduğu Smyrna Psikoloji çatısı altında klinik çalışmalarını sürdürmektedir. 

    Çok çeşitli kurumlarda ve okullarda seminerler vermekte olan Bengü Aydınalp, Emdr 2. Ulusal Kongresinde "AIP Perspektifinden Dissosiyasyon: Bölünmüş Zihin" başlıklı sunusu ile yer almıştır. Ayrıca aynı kongrede Travma ile Büyümek: LGBTİQ+ Birey Olmak panelinin moderatörlüğünü yapmıştır. Ayrıca Emdr Türkiye Derneği Travma İyileştirme Grubu Yönetim Kurulu'ndaki görevini de sürdürmektedir. 

     Uzman Psikolojik Danışman Bengü Aydınalp, yetişkinlerle kaygı bozuklukları, depresyon, bağımlılıklar, panik atak, kişilik bozuklukları vb. çeşitli alanlarda çalışmakta, çiftlerle ise ilişki sorunları, aile içi krizler, ilişki doyumu, iletişim vb. alanlarda hizmet vermektedir. 

Programını kendi oluşturduğu 6 haftalık "Ebeveyn Olmak" seminerleriyle ailelerle buluşmaktadır. Ayrıca çocukların aileleri ile iletişimini artırmak amacıyla kendi tasarlamış olduğu kutu oyunları mevcuttur. 

tutku cv

Tutku Uyarağalar

Ünvanı: Klinik Psikolog

Eğitimi: Bilkent Üniversitesi (Lisans), Bahçeşehir Üniversitesi (Yüksek Lisans)

Uzmanlık Alanı: Bireysel (Yetişkin)

Terapi Eğitimi ve Yaklaşımı: EMDR Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi

Çalışma Alanları: Çocukluk travmaları, Öfke, Kaygı Bozuklukları, Bağlanma Sorunları, İlişkisel Problemler, Fobiler, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Ölüm ve Yas Süreçleri, Depresyon

Profesyonel Geçmişi 

      Klinik psikolog Tutku Uyarağalar, Bilkent Üniversitesi’ndeki lisans eğitimini 2016 yılında tamamlamıştır. Lisans eğitimi boyunca çeşitli hastanelerde staj programlarına katılmış, üniversite bünyesindeki araştırma laboratuvarlarında görev almış ve yine üniversite kapsamında başlatılan “Sokak Lambası Projesi” için gönüllü olarak çalışmıştır. Lisans eğitiminin ardından aynı yıl içerisinde Bahçeşehir Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına kabul edilmiş ve buradan “Erken Dönem Uyumsuz Şemaların Sosyal Anksiyete ile İlişkisinde Kişisel ve Kişilerarası Duygu Düzenlemenin Rolü” konulu tezi ile mezun olmuştur. Program kapsamında Bilişsel Davranışçı Terapi üzerine eğitim almıştır. 2017-2018 yıllarında Özel Fransız Lape Hastanesi’nde staj yapmış, Us Psikiyatri bünyesinde Uzman Psikolog Tuba Akyüz’ün süpervizörlüğünde danışan görmeye başlamıştır. Bu süreçte Şema Terapi teorik modüllerini Dr. Alp Karaosmanoğlu tarafından düzenlenen eğitimlerle tamamlamıştır. 

     2019 yılında meslek hayatına Özel İdeal Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde başlayan Klinik Psikolog Tutku Uyarağalar burda öğrenme güçlüğü çeken ve çeşitli davranış bozukluklarına sahip çocukların aileleriyle atölyeler yürütmüş, ilk ve ortaokullarda seminerler düzenlemiş ayrıca ebeveynlere danışmanlık sağlamıştır. 

     2020 yılında Smyrna Psikoloji ailesine katılmıştır. Aldığı EMDR eğitimlerinin ardından 2023 yılında Avrupa Akredite EMDR Terapisti unvanı almaya hak kazanmış olup travma odaklı bakış açısını benimsemiştir. EMDR ve travma ile ilgili eğitimlere, atölyelere ve kongrelere katılmaya devam etmektedir. Aynı zamanda, ülkemizde yaşanan travmatik toplumsal olaylara müdahale etmeyi  amaçlayan EMDR Türkiye Derneği Travma İyileştirme Grubu bünyesinde aktif olarak çalışmakta, 6 Şubat Kahramanmaraş Depremi Projesi kapsamında Ege Bölge Sorumlusu görevini üstlenmektedir.Smyrna Psikoloji’de devam eden meslek hayatını, çeşitli Avrupa Akredite EMDR süpervizörlerinden süpervizyonlar ile destekleyerek ve kendi terapi sürecinden geçerek sürdürmektedir.

IMG_6960 2.JPG

Fulya Güloğlu

Ünvanı: Uzman Psikolog /Psikodramatist 

Eğitimi: Ege Üniversitesi (Lisans), Dokuz Eylül Üniversitesi (Yüksek Lisans)

Uzmanlık Alanı: Çocuk, Ergen

Terapi Eğitimi ve Yaklaşımı: Psikodrama, EMDR Terapisi, Nöropedagoji

Çalışma Alanları: Kaygı ve Korkular, Depresyon, Öfke Kontrolü, Duygu Düzenleme, Davranış Problemleri (karşıt gelme davranışları, saldırganlık), Dürtü Kontrolü, Okulla ilgili Zorluklar, Kardeş Kıskançlığı, Somatik Belirtiler, Tuvalet Problemleri (tuvalet eğitimi, enürezis, enkoprezis), Takıntılar, Tikler, Yeme Problemleri, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Travmatik Deneyimler, Uyku Problemleri, Boşanma Süreçleri, Sınırlar ve Pozitif Disiplin, Ebeveyn Çocuk İlişkisi ve Bağlanma Sorunları

     Profesyonel Geçmişi 

      Uzman Psikolog Fulya Güloğlu, Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde lisans eğitimini  2006 yılında tamamlamıştır. 2011 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü’nde yüksek lisans programını bitirmiş ve Akran arabuluculuk ve çatışma çözme konusunda yazmış olduğu tezle uzmanlığını tamamlamıştır. Meslek yaşantısına Özel Eğitim Merkezi’nde çalışarak başlamış, Belediyelerin Kadın Danışma Merkezleri’nde çalışmaya devam etmiştir. Daha sonra okul psikoloğu olarak Özel Okullarda çalışmalarını sürdürmüştür. Çocuk ve ergenlerle çalışmalarını Smyrna Psikoloji bünyesinde devam ettirmektedir.  
      Mesleki gelişimini,  Kısa Dönemli Oyun Terapisi Eğitimi, Çocuk Odaklı Aile Terapisi Eğitimi, CAT Eğitimi, Wechsler Çocuklar İçin Zeka Ölçeği Eğitimi, Çocuk Değerlendirme Eğitimi, EMDR I. Düzey Temel Eğitimleri Çocuk ve Ergenlerle EMDR 1. Düzey Eğitimi ve Nöropedagoji Teknikleri Eğitimleri ile desteklemiştir.  Buna ek olarak 2021 yılında Dr. Abdülkadir Özbek Psikodrama Enstitüsü çatısı altında ileri düzey eğitimini „Öğrenme Güçlüğü ve Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu tanısı almış çocuğu olan annelerin kaygı düzeylerine Psikodramanın Etkisi“ konusunda yaptığı psikodrama teziyle tamamlayarak psikodramatist ünvanı almıştır. 2010 yılından bu yana süpervizyon çalışmaları almaktadır. Kendisi de süpervizyon hizmeti sunmaktadır. 
     Fulya Güloğlu çocuklar, ergenler ve ebeveynlere yönelik psikolojik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Çalışma alanları çocuk ve ergenlerde duygusal sosyal ve bilişsel gelişimin değerlendirilmesi, kaygı ve korkular, davranış problemleri, kardeş kıskançlığı, uyku problemleri, tuvalet problemleri, tikler, takıntılar yeme problemleri, boşanma, ebeveyn çocuk ilişkisi ve bağlanma sorunları, özgüven problemleri, kişilerarası ilişki sorunları (aile-akran gibi), duygu ifade etme ve düzenleme, öfke kontrolü, ergenlik dönemi zorlukları (bireyselleşme ve ayrışma sorunları, yetişkinliğe geçiş, beden değişimleri vb gibi) sınav kaygısı, kayıp ve yas’tır.

12c0b77a-762f-42c5-ab53-93a1d52aaed9.jpg

Unvani: Klinik Psikolog
Eğitimi: Yaşar Üniversitesi (Lisans), London South Bank Üniversitesi (Yüksek Lisans) 
Uzmanlık Alanı: Ergen, Yetişkin
Terapi Eğitimi ve Yaklaşımı: Bilişsel davranışçı terapi, çözüm odaklı terapi ve EMDR
Çalışma Alanları: Kaygı, Depresyon, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Travma, Travma sonrası stres bozukluğu, Yas süreci, fobiler, İlişkilenme problemleri, Göç psikolojisi, Odak ve Özgüven problemleri.

Profesyonel Geçmişi 

      1997 yılında İstanbul'da doğmuştur. Ortaokul yıllarında İzmir’e taşınıp, lise eğitimini İzmir Cengiz Aytmatov Sosyal Bilimler Lisesi’nde tamamlamıştır. Psikoloji Lisansını Yaşar Üniversitesi’nde onur derecesiyle tamamlayıp 2019’da mezun olmuştur. Lisans yılları boyunca çeşitli akademik ve klinik stajlar yapıp, psikoloji kulübünde aktif görev almıştır. Lisans yıllarının Şubat 2017- Şubat 2019 zaman aralığında Assc.Prof.Dr.Elif Durgel Jagtap  ve Assc.Prof.Dr.Evrim Güleryüz hocalara Psikolojide Akademik Makale Yazımı, Gelişimsel Psikoloji ve Psikolojide Ölçme ve Değerlendirme derslerinde gönüllü asistanlık yapmıştır. Ekim 2017-Şubat 2018 döneminde klinik stajını Smyrna Psikoloji’de tamamlamış, takip eden süreçte Smyrna Psikoloji’de birçok terapi eğitimine katılmış, Psk.Seçkin Uğurcan’a asistanlık yaparak Mentor-Mentii öğretisiyle psikolojide farklı terapötik yaklaşımlar ve klinik görüşme alanlarında kendini geliştirmiştir.

      Eylül 2019’da Londra'da kısmi burs kazanarak London South Bank Üniversitesi’nde Akıl Sağlığı ve Klinik Psikoloji yüksek lisansına başlamıştır. Toplum akıl sağlığı, biopsikososyal ve bilişsel davranışçı yaklaşım ile yetişkin birey ve grup terapileri üzerine hem araştırma hem pratik odaklı bir eğitim almıştır. Yüksek lisans tezini ‘Akıl sağlığı alanında çalışan bireylerin kendilerinde fark ettikleri kişisel (karakteristik) değişimler’ üzerine James Binnie süpervizörlüğünde yazmıştır. Mart 2021’de yüksek merit derecesiyle master eğitimini tamamlamıştır.

      2020 Şubat ayında master stajı olarak Likewise isimli akıl sağlığı kuruluşunda akıl sağlığı destek görevlisi olarak çalışmaya başlamış, stajından sonra kurumun isteği üzerine orada gönüllülüğünü sürdürerek 15 ay boyunca Londra’da yaşayan göçmenlere bağımsız yaşam ve psikolojik destek vermiştir.

      Kendi terapi sürecinden geçmektedir. Haziran 2020’den bugüne terapi hizmeti vermektedir. Çalışmalarında EMDR, Bilişsel Davranışçı ve Çözüm Odaklı Terapi ekollerini kullanmaktadır. Yetişkin ve ergenlerle çalışmaktadır. Güncel olarak Londra'da akıl sağlığı ve dissosiyasyon alanında mobil uygulama geliştirmektedir. Danışan kabulünü online olarak sürdürmektedir.

fulya cv
bilge cv

Merve Akça

Unvan: Uzman Psikolog, Aile Danışmanı
Eğitim: Ege Üniversitesi - Psikoloji (Lisans) ; Ege Üniversitesi - Aile Danışmanlığı (Yüksek Lisans) ; İsta
nbul Üniversitesi - Çocuk Gelişimi (Açıköğretim Lisans) 
Terapi Eğitimi ve Yaklaşımı: Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT), Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Kabul ve Kararlılık Terapisi
Uzmanlık Alanı: Ergen Danışmanlığı, Yetişkin Danışmanlığı (Online - Yüz yüze)
Çalışma Alanları: Kaygı ve Korkular, Depresyon, Öfke Kontrolü, İletişim Becerileri, Kişilerarası İlişki Sorunları (Aile, Arkadaş, Partner İlişkileri), Duygu Düzenleme Problemleri, Stres Yönetimi, Yas, Sınav Kaygısı, Problem Çözme Becerileri, Adaptasyon (Uyum) Becerileri

Profesyonel Geçmişi 

        Lisans eğitimini 2019 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünde yüksek onur derecesiyle tamamlamıştır. Lisans eğitimi sırasında çeşitli danışmanlık merkezleri, okul ve hastanelerde gönüllü stajyerlik yaparak mesleğin gerekliliklerini farklı alanlarda görme imkanı bulmuştur. Yine 2019 yılında, Ege Üniversitesi Aile Danışmanlığı Yüksek Lisans programında uzmanlık eğitimine ve İstanbul Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nden Çocuk Gelişimi bölümünde ikinci lisans eğitimine başlamıştır. Çalışma hayatına bir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde başlayan Uzm. Psk. Merve Akça, burada çocukların ailelerine psikososyal destek sağlarken ergenlere psikolojik danışmanlık yapmıştır. Sonrasında stajyer psikolog olarak Smyrna Psikoloji’de çalışmaya başlamış, Psikolog Seçkin Uğurcan ve Uzman Psikolojik Danışman Bengü Aydınalp ile yetişkin çalışma alanında farklı terapötik yaklaşımlar ve klinik görüşme becerileriyle ilgili kendini geliştirme fırsatı bulmuştur.
       Mesleki gelişimini pedagojik formasyon, çocuk değerlendirme ve dikkat testleri, oyun terapisi, stres yönetimi, psikolojik ilk yardım, MİKA ile Kendimi Korumayı Öğreniyorum (çocuklar için cinsel istismarı önlemeye yönelik bir program), Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri (MMPI), masal terapisi gibi eğitimlerle devam ettirmiştir. Ek olarak Dr. Öğretim Görevlisi İlknur Tığlı ve Klinik Psikolog Yücel Tuluk’un yürüttüğü 3 ay süren terapist destekleme programına ve Dr. Nevin Dölek’in Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi’ne katılma imkanı bulmuştur.
       Uzm. Psk. Merve Akça, gönüllülük çalışmalarına da önem vermektedir. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nda (TEGV) yaklaşık 6 yıldır gönüllülük yapmakla birlikte; 2 yıldır “Özgür Atölye” eğitmeni olarak vakıfta aktif görev almaktadır.
Şu anda; Uzm. Psk. Merve Akça, Smyrna Psikoloji’de ergenler ve yetişkinlere yönelik online ve yüz yüze olarak psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Danışmanlık hizmeti süresince yararlandığı ekoller arasında Bilişsel Davranışçı Terapi, Kabul ve Kararlılık Terapisi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi bulunmaktadır.

merve cv
bottom of page